Sinterklaas komt naar Kasteel Maurick!
Sinterklaas is weer in Nederland en komt samen met zijn Pieten het dak van Kasteel Maurick beklimmen om zo veel mogelijk kinderen blij te maken met pakjes. Als zijn werk erop zit, blijft hij af en toe slapen in de slaapkamer van Kasteel Maurick.
De kinderen mogen in Brasserie Catharina van Maurick op 19 of 26 november tussen 10.00 en 16.00 uur hun schoen komen zetten en kunnen deze op 20 of 27 november gevuld weer ophalen. Op deze dagen kunnen zij ook even binnen kijken in de slaapkamer van de Sint.
Gerelateerde artikelen
Lees artikel De zomer bij Brasserie Catharina van Maurick | 15 juli 2026
Zomer bij Kasteel Maurick betekent lunchen aan het water, koffie in de ochtendzon, een borrel in de tuin of een High Tea met uitzicht op de slotgracht. Bij Brasserie Catharina van Maurick schuif je aan in een lichte, ontspannen sfeer, met het kasteel altijd dichtbij.
Lees artikel
Lees artikel De zomer bij Restaurant Hendrik van Maurick | 2 juli 2026
De zomer proef je bij Restaurant Hendrik van Maurick in gerechten die meebewegen met het seizoen. Denk aan asperges, aardbei, frisse zuren, verfijnde sauzen en wijnen die passen bij lange lunches en rustige zomeravonden.
Lees artikel
Lees artikel Nieuwe website voor Kasteel Maurick | 30 juni 2026
Kasteel Maurick heeft een nieuwe website. Een frisse plek online, passend bij wat het kasteel al eeuwen is: een bijzondere locatie vlak bij Den Bosch waar historie, gastronomie en gastvrijheid samenkomen.
Lees artikel