Kasteel Maurick 2 jaar geopend!
25 september 2017
Kasteel Maurick 2 jaar geopend! Een bijzondere mijlpaal waarbij we al onze gasten willen bedanken voor het enthousiasme en de vele positieve reacties. Ook zijn we trots op het team van Kasteel Maurick. Bedankt voor jullie betrokkenheid en energie.
Proost op een prachtig nieuw jaar!
Klaas van Leengoed & Niek van Lieverloo
Gerelateerde artikelen
Lees artikel De zomer bij Brasserie Catharina van Maurick | 15 juli 2026
Zomer bij Kasteel Maurick betekent lunchen aan het water, koffie in de ochtendzon, een borrel in de tuin of een High Tea met uitzicht op de slotgracht. Bij Brasserie Catharina van Maurick schuif je aan in een lichte, ontspannen sfeer, met het kasteel altijd dichtbij.
Lees artikel
Lees artikel De zomer bij Restaurant Hendrik van Maurick | 2 juli 2026
De zomer proef je bij Restaurant Hendrik van Maurick in gerechten die meebewegen met het seizoen. Denk aan asperges, aardbei, frisse zuren, verfijnde sauzen en wijnen die passen bij lange lunches en rustige zomeravonden.
Lees artikel
Lees artikel Nieuwe website voor Kasteel Maurick | 30 juni 2026
Kasteel Maurick heeft een nieuwe website. Een frisse plek online, passend bij wat het kasteel al eeuwen is: een bijzondere locatie vlak bij Den Bosch waar historie, gastronomie en gastvrijheid samenkomen.
Lees artikel